Technika JPO

Technika,technické prostředky,výstroj a výzbroj jednotky hasičů Petrovice

Vybavenost jednotky technickými prostředky , výstrojí a výzbrojí je na velice dobré úrovni a to především díky finančnímu zabezpečení ze strany obce a sponzorům.

V lednu roku 2000 byla naše hasičská zbrojnice zcela vykradena včetně hasičského vozidla CAS 25 Škoda 706 RTHP a veškeré výstroje a výzbroje.Auto bylo nalezeno u Obce Žárovice na Prostějovsku otočené na střechu a veškeré věci v něm byly zcela zničeny.Začínali jsme od nuly.V květnu 2000 se nám podařilo zajistit zánovní vozidlo CAS 32 T-815 za spoluúčasti dotací z MV ČR a přispění Obce Petrovice se toto vozidlo zakoupilo.Jako druhý hasičský vůz byl zakoupen starší VW Transportér a ve firmě HATECO v Pečkách u Prahy přestavěn na TA a slouží zároveň jako DA.

•  CAS 32 T-815
  •  VW Transportér